KCC500E685M76R0T00
Description
CAP CER 6.8UF 50V Y5U
DataSheet
KCC500E685M76R0T00 PDF
Part Status:Obsolete
Capacitance:6.8 µF
Tolerance:±20%
Voltage - Rated:50V