VJ9097Y183JFAAM34
DataSheet
VJ9097Y183JFAAM34 PDF
Part Status:Obsolete
Capacitance:0.018 µF
Tolerance:±5%
Voltage - Rated:50V
Temperature Coefficient:X7R
Operating Temperature:-55°C ~ 150°C