
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TCJ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 33 µF |
| Tolerance: | ±20% |
| Voltage - Rated: | 20 V |
| Type: | Molded |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 70mOhm @ 100kHz |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 105°C |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2917 (7343 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Lead Spacing: | - |
| Manufacturer Size Code: | Y |
| Ratings: | - |
| Features: | General Purpose |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of TCJY336M020R0070E is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP TANT POLY 470UF 3V 2917
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
CAP TANT POLY 330UF 4V 2917
CAP TANT POLY 33UF 20V 2917
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS
CONN SOCKET 14POS 0.05 GOLD PCB
HOT MELT ADHESIVE 1 = 11LB BOX