
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Accu-P® |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 0.9 pF |
| Tolerance: | ±0.1pF |
| Voltage - Rated: | 10 V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0201 (0603 Metric) |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | RF, High Q, Low Loss |
| Size / Dimension: | 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.011" (0.28mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0201ZJ0R9BBWTR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP THIN FILM 1PF 10V 0201
CAP THIN FILM 10PF 25V 0402
CAP THIN FILM 3.9PF 16V 0201
CAP THIN FILM 0.9PF 10V 0201
CONN PLUG 8POS SOLDER GOLD
RES 681 OHM 0.5% 1/16W 0402
D38999/24GH35PC