
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Accu-P® |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Capacitance: | 10 pF |
| Tolerance: | ±2% |
| Voltage - Rated: | 25 V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | RF, High Q, Low Loss |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.020" (0.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 04023J100GBWTR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP THIN FILM 3.9PF 16V 0201
CAP THIN FILM 2.2PF 16V 01005
CAP THIN FILM 0.1PF 100V 0805
RES 340 OHM 0.25% 1/4W 1210
CAP THIN FILM 10PF 25V 0402
SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 250V
CONN SOCKET 64POS 0.1 GOLD PCB