
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Accu-F® |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Capacitance: | 0.9 pF |
| Tolerance: | ±0.1pF |
| Voltage - Rated: | 100 V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | RF, High Q, Low Loss |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.029" (0.73mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 08051J0R9BAWTR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP THIN FILM 6.2PF 100V 0603
CAP THIN FILM 1.7PF 25V 0201
CAP THIN FILM 5.6PF 50V 0603
CAP CER 10000PF 10V C0G/NP0 1210
CAP THIN FILM 0.9PF 100V 0805
BNC-SP/SMB-SP G178 0.75M
XTAL OSC XO 159.3750MHZ LVPECL