
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Accu-F® |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Capacitance: | 3.3 pF |
| Tolerance: | ±0.1pF |
| Voltage - Rated: | 50 V |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Features: | RF, High Q, Low Loss |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.029" (0.73mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 08055J3R3BAWTR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CAP THIN FILM 2.7PF 100V 0805
CAP THIN FILM 27PF 25V 0603
CAP THIN FILM 3.9PF 100V 0805
XTAL OSC XO 14.31818MHZ 3.3V SMD
CAP THIN FILM 3.3PF 50V 0805
OSC XO 1.1GHZ 2.5V CML
IC PWM CONTROLLER