CN34J160CT
VIGOR # :
10906
Description
RESARRAY0603X4 5% 16 OHM
DataSheet
CN34J160CT PDF
Circuit Type:Isolated
Resistance (Ohms):16
Tolerance:±5%
Power Per Element:-
Temperature Coefficient:±200ppm/°C
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Supplier Device Package:1206
Size / Dimension:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):0.026" (0.65mm)