CCD-B17F333Z102K035
Description
CAP CER 0.033UF 1KV Y5V RADIAL
DataSheet
CCD-B17F333Z102K035 PDF
Part Status:Active
Capacitance:0.033 µF
Tolerance:-20%, +80%
Voltage - Rated:1000V (1kV)
Temperature Coefficient:Y5V (F)
Operating Temperature:-25°C ~ 85°C