CCD-W06S470K102L53D
Manufacturer
Trigon Components
VIGOR # :
Description
CAP CER 47PF 1KV RADIAL
Catalog
Ceramic Capacitors
DataSheet
CCD-W06S470K102L53D PDF
Type Description
Series:CCD-W
Package:Bulk
Part Status:Active
Capacitance:47 pF
Tolerance:±10%
Voltage - Rated:1000V (1kV)
Temperature Coefficient:-
Operating Temperature:-25°C ~ 125°C