MMD-06EZ-1R0M-V1-RU
Description
FIXED IND 1UH 13A 6.5 MOHM SMD
DataSheet
MMD-06EZ-1R0M-V1-RU PDF
Material - Core:Metal
Inductance:1 µH
Tolerance:±20%
Current Rating (Amps):13 A
Current - Saturation (Isat):15A
Shielding:Shielded
DC Resistance (DCR):6.5mOhm Max
Ratings:-
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:100 kHz
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.270" L x 0.255" W (6.86mm x 6.47mm)
Height - Seated (Max):0.197" (5.00mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
195M20
195M20
FIXED IND 20MH 20A 75 MOHM CHASS
SBCP-80HY122H
SBCP-80HY122H
FIXED IND 1.2MH 320MA 2.6 OHM TH
SRP0610-4R7K
SRP0610-4R7K
FIXED IND 4.7UH 2.8A 133 MOHM
MMD-06EZ-1R0M-V1-RU
MMD-06EZ-1R0M-V1-RU
FIXED IND 1UH 13A 6.5 MOHM SMD