ER34615J-S D
Manufacturer
Jauch Quartz
VIGOR # :
Description
BATT LITH 3.6V 34615
DataSheet
ER34615J-S D PDF
Type Description
Series:Li-SOCl2
Battery Cell Size:D
Voltage - Rated:3.6 V
Capacity:19Ah
Size / Dimension:1.30" Dia x 2.42" H (32.9mm x 61.5mm)
Termination Style:Button Top (Extending)
Quantity Unit Price Ext. Price
CR 2477 JAUCH (IB)
CR 2477 JAUCH (IB)
BATT LITHIUM COIN 3.0V