LEDS2M-500-01
Description
LED SPACER MOLDED (T1 3/4) .500"
DataSheet
LEDS2M-500-01 PDF
Color:Natural
Length:0.500" (12.70mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ELM 3-370
ELM 3-370
LED MT SR VERT X 0.370" 5MM 3LD