AOM25664A0-3.12WW
Manufacturer
Orient Display
VIGOR # :
Description
3.12'' 256X64 OLED MONO WHITE
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
AOM25664A0-3.12WW PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:OLED
Display Mode:-
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:3.12" (79.25mm)
Viewing Area:78.78mm W x 21.18mm H