DLC0283BCM04CB-1
Description
2.83" TFT 240X320
DataSheet
DLC0283BCM04CB-1 PDF
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:2.83" (71.88mm)
Viewing Area:46.00mm W x 60.80mm H