E35RB-FW115-N
Description
3.5" TRANSFLECTIVE TFT
DataSheet
E35RB-FW115-N PDF
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transflective
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:53.57mm W x 71.42mm H