XLM-15.0-M5-RT-USB
Description
15.0" COLOR TFT INDUSTRIAL MONIT
DataSheet
XLM-15.0-M5-RT-USB PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:15" (381.00mm)
Viewing Area:304.13mm W x 228.09mm H