SK-GEN4-32PT-PI
Manufacturer
4D Systems
VIGOR # :
Description
DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
SK-GEN4-32PT-PI PDF
Type Description
Series:gen4
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.2" (81.28mm)
Viewing Area:48.60mm W x 64.80mm H