AFY320240A0-3.5INTH
Manufacturer
Orient Display
VIGOR # :
Description
3.5" SUNLIGHT READABLE TFT
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
AFY320240A0-3.5INTH PDF
Type Description
Series:AFY
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:3.5" (88.90mm)
Viewing Area:70.08mm W x 52.56mm H