NHD-2.23-12832UCY3
Description
LCD OLED GRAPHIC 128 X 32 YLW
DataSheet
NHD-2.23-12832UCY3 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:2.23" (56.64mm)
Viewing Area:60.00mm W x 18.00mm H