E22RB-FW1180-N
Manufacturer
Focus LCDs
VIGOR # :
Description
2.2" SUNLIGHT-READABLE TFT
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
E22RB-FW1180-N PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:2.2" (55.88mm)
Viewing Area:33.84mm W x 45.12mm H