E22RB-FW1180-N
Manufacturer
Focus LCDs
VIGOR # :
Description
2.2" SUNLIGHT-READABLE TFT
DataSheet
E22RB-FW1180-N PDF
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:2.2" (55.88mm)
Viewing Area:33.84mm W x 45.12mm H