4DLCD-32QA
Manufacturer
4D Systems
VIGOR # :
Description
LCD TFT 3.2" 240X320 RGB 65K
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
4DLCD-32QA PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:3.2" (81.28mm)
Viewing Area:49.80mm W x 70.20mm H