AFY240320A0-2.4N6NTN-R
Description
2.4''TFT 240320 RESISTIVE TOUCH
DataSheet
AFY240320A0-2.4N6NTN-R PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Obsolete
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:2.4" (60.96mm)
Viewing Area:50.56mm W x 38.32mm H