VM800P50A-BK
Description
MOD DEV FT800 5.0" LCD BZL BLACK
DataSheet
VM800P50A-BK PDF
Type Description
Series:VM800P
Package:Box
Part Status:Active
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:5" (127.00mm)
Viewing Area:126.70mm W x 82.20mm H