AOM12832A0-2.23WW
Manufacturer
Orient Display
VIGOR # :
Description
2.23'' 128X32 OLED MONO WHITE
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
AOM12832A0-2.23WW PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:OLED
Display Mode:-
Touchscreen:Non-Touch
Diagonal Screen Size:2.23" (56.64mm)
Viewing Area:57.02mm W x 15.10mm H