4DLCD-28QA
Description
LCD TFT 2.8" 240X320 RGB 65K TCH
DataSheet
4DLCD-28QA PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:2.8" (71.12mm)
Viewing Area:43.20mm W x 57.60mm H