AFY240320B0-2.4N6NTM-R
Description
TFT 2.4" 240320 MCU/RGB+SPI RTP
DataSheet
AFY240320B0-2.4N6NTM-R PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:2.4" (60.96mm)
Viewing Area:36.72mm W x 48.96mm H