NHD-1.5-128128ASC3
Description
1.5" SERIAL COLOR OLED
DataSheet
NHD-1.5-128128ASC3 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:OLED - Passive Matrix
Display Mode:-
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:1.5" (38.10mm)
Viewing Area:28.00mm W x 28.00mm H