AGN480272A00-4.3N12NSM-R
Manufacturer
Orient Display
VIGOR # :
Description
EMBED LCD 4.3" 480272 UART RTP
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
AGN480272A00-4.3N12NSM-R PDF
Type Description
Series:AGN
Package:Box
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:Resistive
Diagonal Screen Size:4.3" (109.22mm)
Viewing Area:96.00mm W x 55.00mm H