DLC0145BNOF
Manufacturer
TE Connectivity AMP Connectors
VIGOR # :
Description
1.45" PMOLED 160XRGBX128 COLOR
Catalog
Display Modules - LCD, OLED, Graphic
DataSheet
DLC0145BNOF PDF
Type Description
Series:-
Package:-
Part Status:Active
Display Type:OLED - Passive Matrix
Display Mode:-
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:1.45" (36.83mm)
Viewing Area:30.78mm W x 25.02mm H