E2266HS092
Description
2.66" EPD, PENGUIN, W.ITC
DataSheet
E2266HS092 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Display Type:TFT - Color
Display Mode:-
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:2.7" (68.58mm)
Viewing Area:60.09mm W x 30.70mm H