DT022BTFT
Description
LCD DISP TFT 2.2" 240X320
DataSheet
DT022BTFT PDF
Display Mode:Transmissive
Touchscreen:-
Diagonal Screen Size:2.2" (55.88mm)
Viewing Area:33.84mm W x 45.12mm H