FX-SW-20-18V-30K-90-5
DataSheet
FX-SW-20-18V-30K-90-5 PDF
Type:LED Module
Color:White, Warm
CCT (K):3000K 3-Step MacAdam Ellipse
Current - Test:-
Temperature - Test:85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):18V
Features:-
Size / Dimension:5000.00mm L x 8.00mm W
Height:3.05mm