WR9QI250LCP-N(R6B)
Description
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 6W
DataSheet
WR9QI250LCP-N(R6B) PDF
Type Description
Series:GT-46060-06VV-x.x-Q
Input Type:Multi-Blade (Sold Separately)
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):250mA
Power (Watts):6 W
No Load Power Consumption:75mW (Max)
Polarization:Positive Center
Applications:ITE (Commercial)
Efficiency:Level VI
Operating Temperature:0°C ~ 40°C
Output Connector:Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Cord Length:72" (1.83m)
Input Connector:Multi-Blade (Sold Separately)
Size / Dimension:1.59" L x 2.52" W x 1.18" H (40.5mm x 64.0mm x 30.0mm)