BR1506L025YN32MGDAR
Manufacturer
Seltech
VIGOR # :
Description
6X15X2.5MM EARPIECE RECEIVER, AU
Catalog
Speakers
DataSheet
BR1506L025YN32MGDAR PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Technology:Magnetic
Type:General Purpose
Frequency Range:450 Hz ~ 8.0 kHz
Frequency - Self Resonant:450Hz
Impedance:0.591" L x 0.236" W (15.00mm x 6.00mm)
Efficiency - dBA:0.098" (2.50mm)