SCM-2415L4.5-8N1R
Description
SPEAKER 8 1W
DataSheet
SCM-2415L4.5-8N1R PDF
Type:-
Frequency Range:750 Hz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:750Hz
Impedance:0.177" (4.50mm)