FC5AQBAAE16.0-T1
Description
CRYSTAL 16MHZ SERIES SMT
DataSheet
FC5AQBAAE16.0-T1 PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
EB2532JA12-25.000M TR
EB2532JA12-25.000M TR
CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD