EB3250JA12-10.000M TR
Description
CRYSTAL 10.0000MHZ 12PF SMD
DataSheet
EB3250JA12-10.000M TR PDF
Type:MHz Crystal
Frequency:10 MHz
Frequency Stability:±30ppm
Frequency Tolerance:±15ppm
Load Capacitance:12pF
ESR (Equivalent Series Resistance):100 Ohms
Operating Mode:Fundamental
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Ratings:AEC-Q200
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.033" (0.85mm)