MQF576D33-187.500-2.5/-30+85
Description
XTAL OSC TCXO 187.5000MHZ LVDS
DataSheet
MQF576D33-187.500-2.5/-30+85 PDF
Type Description
Series:MQF576D33
Type:TCXO
Frequency:187.5 MHz
Function:-
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):32mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.098" (2.50mm)