MQF574T33-120.000-2.5/-30+85
Description
XTAL OSC TCXO 120.0000MHZ CMOS
DataSheet
MQF574T33-120.000-2.5/-30+85 PDF
Type Description
Series:MQF574T33
Type:TCXO
Frequency:120 MHz
Function:-
Output:CMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):35mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.098" (2.50mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-4E2-25NB148.425787T
SiT3372AI-4E2-25NB148.425787T
XTAL OSC VCXO 148.425787MHZ HCSL
SiT3372AI-4E3-25NX133.650000X
SiT3372AI-4E3-25NX133.650000X
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
SiT3372AC-2E2-30NG70.656000X
SiT3372AC-2E2-30NG70.656000X
XTAL OSC VCXO 70.6560MHZ LVDS