MQF326T25-19.800-1.0/-40+85
Description
XTAL OSC TCXO 19.8000MHZ CMOS
DataSheet
MQF326T25-19.800-1.0/-40+85 PDF
Type Description
Series:MQF326T25
Type:TCXO
Frequency:19.8 MHz
Function:-
Output:CMOS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±1ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):27mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.063" (1.60mm)