MQF574T33-125.000-1.0/-40+85
Description
XTAL OSC TCXO 125.0000MHZ CMOS
DataSheet
MQF574T33-125.000-1.0/-40+85 PDF
Type Description
Series:MQF574T33
Type:TCXO
Frequency:125 MHz
Function:-
Output:CMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±1ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):35mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.098" (2.50mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-2B9-30NU50.000000Y
SiT3372AC-2B9-30NU50.000000Y
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
SiT3372AI-1E2-33NU76.800000Y
SiT3372AI-1E2-33NU76.800000Y
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ LVPECL
SiT3373AC-4B9-25NG307.695484Y
SiT3373AC-4B9-25NG307.695484Y
XTAL OSC VCXO 307.695484MHZ HCSL
LFH250302C
LFH250302C
FUSE BLOK CART 250V 30A DIN RAIL
MQF574T33-125.000-1.0/-40+85
MQF574T33-125.000-1.0/-40+85
XTAL OSC TCXO 125.0000MHZ CMOS
RN732BTTD4023F50
RN732BTTD4023F50
RES 402K OHM 1% 1/8W 1206