MQF576P33-625.000-2.5/-30+85
Description
XTAL OSC TCXO 625.0000MHZ LVPECL
DataSheet
MQF576P33-625.000-2.5/-30+85 PDF
Type Description
Series:MQF576P33
Type:TCXO
Frequency:625 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):60mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.098" (2.50mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-4E9-30NY625.000000X
SiT3373AI-4E9-30NY625.000000X
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL