MQF574T25-13.000-2.5/-30+85
Description
XTAL OSC TCXO 13.0000MHZ CMOS
DataSheet
MQF574T25-13.000-2.5/-30+85 PDF
Type Description
Series:MQF574T25
Type:TCXO
Frequency:13 MHz
Function:-
Output:CMOS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):27mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.098" (2.50mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2B3-30NU135.000000Y
SiT3372AI-2B3-30NU135.000000Y
XTAL OSC VCXO 135.0000MHZ LVDS
SiT3372AC-1E3-28NX156.250000T
SiT3372AC-1E3-28NX156.250000T
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL
SiT3372AI-2E9-30NG98.304000X
SiT3372AI-2E9-30NG98.304000X
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ LVDS
FSG-G-30A
FSG-G-30A
AUTO GLASS - 13/32"X1-1/2", 30A
MQF574T25-13.000-2.5/-30+85
MQF574T25-13.000-2.5/-30+85
XTAL OSC TCXO 13.0000MHZ CMOS
RF12M00000S300
RF12M00000S300
12MHZ SM2520 HCMOS 15PF 3.3V
SC20036
SC20036
MONOCRYSTALLINE SOLAR CELL 3.6V