MQF576D25-364.820-1.0/-40+85
Description
XTAL OSC TCXO 364.8200MHZ LVDS
DataSheet
MQF576D25-364.820-1.0/-40+85 PDF
Type Description
Series:MQF576D25
Type:TCXO
Frequency:364.82 MHz
Function:-
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±1ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):30mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.098" (2.50mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-1B2-33NH312.500000Y
SiT3373AI-1B2-33NH312.500000Y
XTAL OSC VCXO 312.5000MHZ LVPECL
SiT3373AC-2E2-33NY432.000000T
SiT3373AC-2E2-33NY432.000000T
XTAL OSC VCXO 432.0000MHZ LVDS
SIT1602BI-11-25N-66.666000E
SIT1602BI-11-25N-66.666000E
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS
RN73R1JTTD2873D50
RN73R1JTTD2873D50
RES 287K OHM 0.5% 1/10W 0603
SiT3372AI-2E2-33NU140.000000Y
SiT3372AI-2E2-33NU140.000000Y
XTAL OSC VCXO 140.0000MHZ LVDS
MQF576D25-364.820-1.0/-40+85
MQF576D25-364.820-1.0/-40+85
XTAL OSC TCXO 364.8200MHZ LVDS