MQF326T33-192.000-2.5/-30+85
Description
XTAL OSC TCXO 192.0000MHZ CMOS
DataSheet
MQF326T33-192.000-2.5/-30+85 PDF
Type Description
Series:MQF326T33
Type:TCXO
Frequency:192 MHz
Function:-
Output:CMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):40mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.063" (1.60mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-4B9-25NG614.400000X
SiT3373AC-4B9-25NG614.400000X
XTAL OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
SiT9365AC-1B2-25E155.520000Y
SiT9365AC-1B2-25E155.520000Y
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
SiT3373AI-1E2-25NB345.600000Y
SiT3373AI-1E2-25NB345.600000Y
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ LVPECL
MQF326T33-192.000-2.5/-30+85
MQF326T33-192.000-2.5/-30+85
XTAL OSC TCXO 192.0000MHZ CMOS
INSERT MALE 8POS CRIMP
RN732ATTD1652B10
RN732ATTD1652B10
RES 16.5K OHM 0.1% 1/10W 0805
RUC-2012-26-1012-K
RUC-2012-26-1012-K
INDUSTRIAL RELAY DPDT 12VDC COIL