COH-1016LVC-200-20
DataSheet
COH-1016LVC-200-20 PDF
Shape:Square
Outline:200.00mm x 200.00mm
Thickness:0.0790" (2.000mm)
Material:Silicone Gel
Adhesive:Tacky - Both Sides
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:1.9W/m-K