COH-4065LVC-200-10
DataSheet
COH-4065LVC-200-10 PDF
Shape:Square
Outline:200.00mm x 200.00mm
Thickness:0.0390" (0.991mm)
Material:Silicone Gel
Adhesive:Tacky - Both Sides
Backing, Carrier:-
Color:Reddish Brown
Thermal Resistivity:-
Thermal Conductivity:6.5W/m-K