ALD810019SCLI
Manufacturer
Advanced Linear Devices, Inc.
VIGOR # :
Description
MOSFET QUAD SAB 10.6V EE 16SOIC
Catalog
Transistors - Special Purpose
DataSheet
ALD810019SCLI PDF
Type Description
Series:SAB™
Package:Tube
Part Status:Active
Transistor Type:4 N-Channel
Applications:Supercapacitor Auto Balancing
Voltage - Rated:10.6V
Current Rating (Amps):80mA
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Supplier Device Package:16-SOIC
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PMD2001D,115
PMD2001D,115
IC MOSFET DRIVER 6TSOP
ALD810025SCL
ALD810025SCL
MOSFET QUAD SAB 10.6V 16SOIC
BCV61B,215
BCV61B,215
TRANS NPN 30V 100MA DUAL SOT143B
ALD810019SCLI
ALD810019SCLI